Zwroty i reklamacje

Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące tego, w jaki sposób mogę Ci pomóc zwrócić lub reklamować zakupione produkty.

W praktyce – tak po ludzku – najlepiej po prostu skontaktuj się ze mną.

Co najmniej 14 dni

Przy zakupie produktów fizycznych masz możliwość rozwiązania umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. W przypadku niektórych produktów okres ten może być nawet wydłużony.

Produkty cyfrowe

Pamiętaj, że z racji na charakter produktów cyfrowych i usług, nie możesz odstąpić od umowy i odzyskać zapłaconych za nie pieniędzy.

Możliwa wymiana

Jeżeli coś jest nie tak z produktem, np. jest uszkodzony, to daj mi znać i z przyjemnością prześlę Ci nowy, w pełni sprawny egzemplarz.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie sklepu, a jeśli sprawa dotyczy jednego z moich e-booków, to szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sprzedaży e-booków.

Wzór odstąpienia od umowy

Jeżeli szukasz wzoru dokumentu odstąpienia od umowy, to znajdziesz go właśnie tutaj. Przygotowałam dla Ciebie dwie wersje pliku. Pierwsza to wersja edytowalna, którą otworzysz za pomocą programu Word oraz innych edytorów tekstu. Druga to plik w formarcie PDF, który możesz otworzyć np. za pomocą programu Acrobat Reader, a następnie wydrukować i uzupełnić.