Opinie

Poniżej znajdziesz opinie osób, które miały okazję ze mną współpracować lub korzystać z moich usług i produktów. Pamiętaj, że jeżeli chcesz jeszcze o coś dopytać, to zawsze możesz się ze mną skontaktować.

Ewa Banysz

Ech, Rogalska, namieszałaś w moim poukładanym życiu językowym. Teraz myślę tylko o Twoim Dzienniku i robię sobie niezły rachunek sumienia z moich dotychczasowych poczynań językowych.

Naprawdę polecam ten Dziennik każdej osobie, która ma w planach nauczyć się języka obcego i nie waha się go używać, a jeśli już się waha, to z tym Dziennikiem z pewnością obawy zamienią się w pasmo osobistych sukcesów.

Anita Czarnota

Ewelinę poznałam przez FB, gdzie dała ogłoszenie o sesji „Żywy Oddech”. Ewelina jest w pewnym sensie osobą, którą podziwiam za pozytywne myślenie i ciągły uśmiech na twarzy, co ułatwiło mi otwarcie się na jej przekazy.

Na jej zajęcia zdecydowałam się z ogromnej potrzeby spokoju i wyciszenia się. Jestem osobą po wypadku i borykającą się z chorobą.

Dzięki zajęciom poznałam wspaniałych ludzi, którzy też mają swoje problemy i słabości. Uświadomiłam sobie, że każdy z nas z czymś się boryka i też czasem nie daje rady.

Zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze, gdzie nikt Cię nie ocenia. Polecam je gorąco każdemu.

Dziewczyna jest prawdziwa i Cię zrozumie.

Katarzyna Toffel-Kuźniar

Poznałam Cię przypadkiem, aczkolwiek obie wiemy, że przypadków nie ma.

Jesteśmy sobie bliskie, nie tylko w ziemskiej rzeczywistości. Na jakimś niewidzialnym i magicznym poziomie wiemy, że nie trzeba zbyt wielu słów, aby się usłyszeć, zobaczyć i zrozumieć. Lubię te nasze spotkania, podczas których czasami wystarczy popatrzeć głęboko w oczy i wszystko jest już wiadome.

Dziękuję, że przypominasz mi o najłatwiejszym i zawsze dostępnym sposobie wspierania siebie i innych. Oddech – to najwspanialsze narzędzie, jakie posiadamy zawsze i wszędzie, tylko czasami zapominamy o nim w dzisiejszym dość zwariowanym świecie.

Dziękuję za atmosferę pełną spokoju i ciszy na Twoich warsztatach, za pełną obecność i wiedzę.

Polecam gorąco.

Kinga Ambroziak

Ewelina dobrze wie, jak mnie zmotywować i jak na mnie wpłynąć. Cieszę się, że trafiłam pod jej skrzydła. Z każdą lekcją uświadamia mi, po co się uczę i co chcę osiągnąć. Gdyby nie Ewelina, nie potrafiłabym świadomie stawiać sobie celów.

Nasza współpraca jest przykładem, że Ewelina potrafi zdziałać cuda!