Kreatywność, to jedna z tych wewnętrznych sił, które drzemią w każdym z nas. 

I choć w różnych dziedzinach nauki bywa różnie interpretowana, dla mnie kreatywność zawsze pozostaje zdolnością do tworzenia czegoś nowego.

Temat ten zgłębiam już od dobrych kilku lat. Zapewniam Cię, że kiedy Ty odkryjesz swoją wewnętrzną moc tworzenia i kreowania swoich dni, już nie zechcesz się cofnąć. Wystarczy jeden krok do przodu, by porwać Cię w wir twórczości.

Pobudzona siła tworzenia wpływa na różne aspekty naszego życia. Sprawia, że nabierasz chęci do działania. Pomaga w planowaniu celów i realizacji Twoich idei. Siła ta jest w Tobie i w każdym z nas, już od wczesnego dzieciństwa. Każde dziecko intuicyjnie sięga po kredki, nożyczki czy układa wieże z klocków. Te wszystkie działania to nic innego jak kreatywność.

Ten nieodłączny element naszego życia odnajdziesz w wielu dziedzinach swojej codzienności. 

Może to być gotowanie, rysowanie, taniec, śpiew, a nawet malowanie paznokci. W którejś z tych dziedzin z pewnością odnajdziesz siebie. 

Rozwijanie się na jednej z płaszczyzn kreatywności, pomaga nie tylko w ekspresji Twojego wewnętrznego ja, ale również w odkrywaniu i poznawaniu własnej ścieżki.

Ja odnajduję swoją moc tworzenia w myśleniu wizualnym, rysowaniu mandali  jak i w tworzeniu warsztatów grupowych.

Jeśli chcesz poznać swoją wewnętrzną, moc twórczości, skontaktuj się ze mną.