Pokonaj ograniczające przekonania na temat nauki języka niderlandzkiego

Dwujęzyczne karty do afirmacji to proste i przyjemne narzędzie, dzięki któremu zaczniesz czerpać prawdziwą przyjemność z nauki języka niderlandzkiego.

Poznaj swoje potrzeby
Zacznij działać
Pokonaj ograniczenia
Ciesz się nauką

Dla kogo są te karty?

Znudzonych nauką

Tradycyjne metody i brak efektów Cię nudzą? Potrzebujesz zmian lub czegoś nowego?

Przytłoczonych myślami

Czujesz, że Twoje myśli ograniczają Twój potencjał językowy? Uprawiasz autosabotaż?

Potrzebujących konsekwencji

Kręcisz się w kółko i nie wiesz, na czym masz się skupić podczas nauki? Nie osiągasz celów?

Co zawiera pudełko?

Stworzyłam komplet 46 dwujęzycznych kart do afirmacji wspierających naukę języka niderlandzkiego dla kobiet mieszkających na emigracji, które chcą widocznych efektów i podmuchu czegoś świeżego.

Jest to całkiem nowa metoda, dzięki której zmienisz oprogramowanie swojego mózgu. Czerp przyjemność z poznawania języka niderlandzkiego oraz zacznij zauważać efekty swojej pracy.

Dołącz do innych kobiet i zacznij czerpać z afirmacji

Co da Ci praca z kartami?

Zmienisz podejście do nauki języka niderlandzkiego i poznasz swoje potrzeby

Zmiana przekonań

Poznasz przekonania na własny temat oraz na temat nauki języka obcego.

Konsekwencja

Będziesz działać bardziej konsekwentnie. Codzienne lub cotygodniowe wyciąganie kart pomaga w skutecznym przerabianiu konkretnych tematów.

Efektywność

Zauważysz obszary Twojego życia, które wpływają na efektywność nauki.

Własne potrzeby

Nareszcie będziesz się uczyć zgodnie z własnymi potrzebami.

Potencjał

Odkryjesz swój potencjał do nauki języka niderlandzkiego.

Motywacja

W końcu będziesz uczyć się zdecydowanie chętniej i dostrzegać nowe możliwości.

Obszary, w których uwolnisz swój potencjał

Zobacz, jakie obszary i zagadnienia obejmują afirmacje na kartach

Samoświadomość

Poczucie bezpieczeństwa oraz to, kim jesteś i jakie są Twoje potrzeby.

Nauka

Przepływ wiedzy w życiu, przyjemność z nauki i emocje towarzyszące nauce.

Wyznaczanie celów

Działania, chęci i osiągnięcia w nauce.

Wdzięczność

Wdzięczność, zamiłowanie i balans w życiu.

Mądrość

Własny potencjał, wiedza i źródła wiedzy.

Uważność

Wyrażanie siebie, wsłuchiwanie się w siebie i otoczenie.

Postępy

Monitorowanie postępów i dostrzeganie możliwości nauki języka.

Kreatywność

Łatwiejsza komunikacja, budowanie zdań i lepsze kontakty międzyludzkie.

Potrzebujesz jeszcze innych afirmacji? Proszę bardzo!

Byłoby dziwnie, gdyby karty, które mają pomóc Ci zwalczyć ograniczenia, same w jakiś sposób by Cię ograniczały, prawda? Dlatego poza 46 kartami z gotowymi, dwujęzycznymi afirmacjami w zestawie znajdziesz też 4 puste karty.

Możesz wykorzystać je do zapisania afirmacji, których indywidualnie potrzebujesz. Miejsca wystarczy też na rysunek związany z daną afirmacją, co wielokrotnie wzmocni siłę jej działania!

Nie wiesz, jak zacząć? Mam dla Ciebie idealne bonusy

Bonusy są unikatowym dodatkiem do kart i nie będą dostępne w osobnej sprzedaży. Otrzymasz je od razu po opłaceniu zamówienia.

BONUS #1 Wideo i PDF – 7 sposobów na wykorzystanie kart do afirmacji

Wartość: €10

Dwujęzyczne karty do afirmacji są uniwersalnym narzędziem pracy z przekonaniami. Dlatego pokażę Ci przykładowe sposoby ich wykorzystania do pokonania ograniczających Cię przekonań.

BONUS #2 PDF – Checklista pracy z afirmacjami na tydzień 

Wartość: €5

Praca z afirmacjami daje tym większe efekty, im częściej z nimi działasz. Dlatego, żeby pomóc Ci wyrobić w sobie nawyk afirmowania, przygotowałam dla Ciebie pomocną checklistę. 

Współpraca oczami klientek

Kamila Jasińska

Ewelina jest świetnym nauczycielem i mentorem ze wspaniałą duszą. Wie, jak zmobilizować, i zauważa, czego ktoś bardziej/mniej potrzebuje. Dodaje wiary i wspiera. Dzięki niej więcej potrafię i zapomniałam o niepewności. Jest nie tylko nauczycielem, ale również psychologiem, który słyszy i słucha.

Dziękuję Ci, Kochana, że jesteś!!!!

Katarzyna Kozłowska

Ewelina bardzo się stara dopasować do indywidualnych potrzeb kursantek. W moich oczach jest bardzo kreatywną osobą. Ja osobiście na naszej współpracy zyskałam bardzo dużo. 

Odzyskałam pewność siebie, asertywność i wiarę, że ja też mogę. Zaczęłam również prawidłowo oddychać.

Kinga Ambroziak

Ewelina dobrze wie, jak mnie zmotywować i jak na mnie wpłynąć. Cieszę się, że trafiłam pod jej skrzydła. Z każdą lekcją uświadamia mi, po co się uczę i co chcę osiągnąć. Gdyby nie Ewelina, nie potrafiłabym świadomie stawiać sobie celów.

Nasza współpraca jest przykładem, że Ewelina potrafi zdziałać cuda!

100% gwarancja satysfakcji przez 30 dni

SATYSFAKCJA
100% 
 

Wierzę i wiem, że afirmacje pomagają w zmianie ograniczających przekonań, jeśli faktycznie wprowadzasz je w życie. Dlatego, jeżeli pomimo pracy z nimi nie zauważysz efektów lub realnej wartości z ich używania, to możesz mi je zwrócić przez 30 dni od dnia zakupu.

Pokonaj ograniczające Cię przekonania

Rozpocznij przygodę z afirmacjami. Poznaj moc słów, które na nowo zbudują Twoją pewność językową. Przed Tobą nowa wizja nauki języka. Wykorzystaj afirmacje do podniesienia efektywności nauki i czerp przyjemność z odkrywania tajemnic niderlandzkiego. Afirmuj i poznawaj siebie.

Zdobądź swój komplet 46 kart do afirmacji razem z 4 pustymi kartami i bonusami wspierającymi ich używanie.

Normalnie zestaw kart będzie kosztował €29, ale tylko teraz w przedsprzedaży trwającej do 31.08 możesz go mieć za jedyne €24, czyli zaoszczędzasz €5. Może je przeznaczyć na paczkę zdrowych orzechów, do podjadania podczas nauki ;)

Przedsprzedażowa specjalna zniżka za nami i tamta cena już nigdy nie wróci, ale nadal możesz mieć swój zestaw kart za jedyne €29.

Najczęstsze pytania

Nigdy nie słyszałam o afirmacjach – czy każdy może z nimi pracować?

Absolutnie KAŻDY! Afirmacje w zestawie są dobrane tak, by każdy mógł zacząć z nimi pracę niemal od razu. Karty wskażą Ci kierunek nauki oraz pomogą w zmianie przekonań.

Jakie są opcje płatności?

Do wyboru będziesz mieć tylko bezpieczne opcje płatności za pomocą iDeal, karty kredytowej, PayPal oraz Przelewy 24.

Ile kosztują karty?

Za paczkę 46 kart oraz 4 puste karty wraz z bonusami zapłacisz €29.

Ile kosztuje dostawa?

Jak to mawiają Holendrzy: „Alles wat gratis is mooi” („Wszystko co gratis jest ładne”), dlatego u nas przesyłkę masz za DARMOSZKĘ!

Jak i kiedy dostanę karty?

Karty zostaną do Ciebie wysłane niezwłocznie po opłaceniu zamówienia. Wysyłka jest realizowana za pomocą PostNL i jeśli złożysz zamówienie do godziny 15:00, Dziennik będzie w Twoich rękach już następnego dnia.

Jak i kiedy dostanę bonusy?

Dostęp do bonusów otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia. Link do podstrony z bonusami znajdziesz w mailu. Pamiętaj, że musisz zalogować się na utworzone konto użytkownika, żeby mieć do nich dostęp.

Mam inne pytanie

Chętnie na nie odpowiem! Napisz do mnie na: kontakt@rogalskatb.com.

Cześć, tu Ewelina!

Twój coach na emigracji

Jestem Ewelina i z ogromnym zaangażowaniem pokazuję kobietom, że nauka języka na emigracji jest przyjemna, jeśli jednocześnie pracujemy nad naszymi ograniczającymi naukę przekonaniami. Współpracuję z kobietami mieszkającymi na emigracji, łącząc w ich procesie naukę języka niderlandzkiego z rozwojem osobistym. Motywuję, by osiągały swoje cele językowe.

Nieustannie wierzę, że każdy ma w sobie moc do zmiany. Przez lata w Holandii zmiany i nauka języków stały się nieoderwalną częścią mojego życia. Niejednokrotnie wymagało to ode mnie zmiany ograniczających przekonań, dzięki czemu teraz łatwiej przyswajam naukę.

Uwielbiam towarzyszyć kobietom na ich ścieżce rozwoju, a wspierają mnie w tym moje osobiste doświadczenia. Reagowanie na potrzeby moich klientek to dla mnie priorytet. Stąd pomysł na stworzenie dwujęzycznych kart do afirmacji wspomagających naukę języka niderlandzkiego.