Mini kurs on-line
„ŻYWY ODDECH”

Poznaj oddech,

który odpręża…

COACHING

Życie jest jak podróż, której końca nie zna nikt. Jeśli jesteś tylko pasażerem, to inni decydują, co zwiedzisz. Są podróże, które dostarczają Ci emocji, wspomnień i nowych znajomości. Dużo zależy od (...)

ODDECH

Jest z Tobą od narodzin. Twoja pierwsza fizjologiczna potrzeba. Otaczający nas współczesny świat, daleki jest od naturalnego cyklu przyrody. Niezależnie od pory roku, biegamy w ciągłym pośpiechu. Tak wielu z Nas zapomina o (...)

KREATYWNOŚĆ

Kreatywność, to jedna z tych wewnętrznych sił, które drzemią w każdym z nas. I choć w różnych dziedzinach nauki bywa różnie interpretowana, dla mnie kreatywność zawsze pozostaje zdolnością do (...)

Ćwiczenie:

WPROWADZENIE DO ODDECHU

Twoje pierwsze narzędzie do zmiany

Zrób pierwszy krok w stronę samopoznania

Znajdź czas, by się sobie lepiej przyjrzeć

Sprawdź, jakie sygnały wysyła Ci Twoje ciało

Odkryj SWOJĄ wewnętrzną SIŁĘ!

Część I – Jak sobie radzić z bezsennością? Co zrobić, kiedy noc jest dłuższa od dnia?

Jak to jest u Ciebie? Czy łatwo zasypiasz czy masz problemy? A może jest tak, że kilka dni pod rząd śpisz dobrze, a później nagle przychodzi noc, która po prostu daje Ci tak w kość, że się odechciewa wszystkiego na drugi dzień?

To jest bardzo istotne, ponieważ nasze wieczory są silnie związane z …

 

Mam na imię Ewelina.

Uczę kobiety jak odkryć ich wewnętrzną siłę do odkopania i realizacji ich marzeń.

Dzięki połączeniu myślenia wizualnego, pracy z oddechem i coachingu zaczniesz realizować marzenia i osiągać założone cele.

Oddech, kreatywność i Twoje działania to sposób na poznanie siebie na nowo.

Kochani. Miałam możliwość uczestniczenia na warsztatach u Eweliny Rogalskiej. O zajęciach “Żywy oddech”dowiedziałam się od mojej koleżanki. Idąc na te warsztaty nie wiedziałam czego moge się spodziewać. Jestem po ciężkim leczeniu szpitalnym. Miałam raka piersi. Obecnie wyniki są dobre. Moja psychika była i jest okaleczona. Rozumiecie to prawda? Szukałam(… czytaj dalej)

Ewelinę poznałam przez Facebook’a, gdzie dała ogłoszenie o sesji “Żywy Oddech”. Ewelina jest w pewnym sensie osobą, która podziwiam za pozytywne myślenie i ciągły uśmiech na twarzy, co ułatwiło mi otwarcie się na jej przekazy. Na jej zajęcia zdecydowałam się z ogromnej potrzeby spokoju i wyciszenia się. Jestem osoba po wypadku i borykającą się z chorobą. Dzięki zajęciom(… czytaj dalej)

Ewelina wnosi radość i optymizm do mojego życia.
Zarówno podczas spotkań online (live w grupie Niderlandzki wizualnie i wyzwania Żywy oddech) jak i osobiście daje z siebie to, co jest najwartościowsze dla osoby, z którą jest.
Dla mnie jest jak najlepsza przyjaciółka, z którą miło spędzi się czas, a jak potrzeba to wysłucha, przytuli i doda chęci do działania(…czytaj dalej)

#Siła_jest_w_Tobie

Odkrywaj ją każdego dnia.