Poznaj gramatykę, jakiej jeszcze nie znałaś. 

#SzalonaPaka Czasownika to świeże podejście do tematu gramatyki – nie tylko z perspektywy nauczyciela, ale również emigrantki takiej samej jak Ty. 

Poszerz słownictwo
Uporządkuj gramę
Rozwiń się
Poznaj nowe konteksty

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:

Znasz podstawy gramatyki

Chcesz zgłębić tajniki szaleństw czasownika i budować poprawne zdania?

Jesteś ciekawska

Szukasz, szperasz i dociekasz zasad językowych? Interesuje Cię nie tylko „Jak to się mówi?”, ale również „Dlaczego się tak mówi?”. 

Potrzebujesz pewności w działaniu

Zdobytą wiedzę chcesz od razu wdrażać w komunikacji niderlandzkojęzycznej?

E-book #SzalonaPaka

Czasownika to...

 ...obszerne opracowanie gramatyczne, w którym znajdziesz całą paczkę czasowników występujących w języku niderlandzkim najczęściej. Ta książka powstała na prośbę moich klientek oraz na życzenie członkiń naszej społeczności.

#SzalonaPaka Czasownika to pożywne śniadanie językowe, które nasyci Twoją ciekawość na bardzo długi czas. Zagadnień zawartych w tym e-booku i w takim zestawieniu nie znajdziesz bowiem nigdzie indziej.

#podstawyczasownika #czasownikrozdzielniezlozony #czasprzeszly #przyimek #coaching #staleprzyimki

Po przeczytaniu tego e-booka:

Zmienisz podejście do gramatyki języka niderlandzkiego i usystematyzujesz sobie pojęcia.

Czasowniki

Poznasz odmianę 12 podstawowych czasowników w języku niderlandzkim.

Różnice gramatyczne

Będziesz wiedziała, czym jest czasownik rozdzielnie złożony, a czym stała kombinacja czasownika z przyimkiem.

Słownictwo

Poznasz ponad 90 nowych czasowników o znaczeniu podrzędnym, wraz z przykładowymi zdaniami, które od razu możesz zastosować w życiu codziennym.

Komunikacja

W końcu zrozumiesz zawiłości korzystania z czasowników w języku niderlandzkim i uświadomisz sobie ich, jakże ważną, rolę w komunikacji dwujęzycznej.

Czytanie

Czytanie ze zrozumieniem stanie się dla Ciebie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, a konwersacje po niderlandzku w końcu nabiorą poprawnej dźwięczności języka.

Rozwój

Odpowiesz sobie na 12 pytań coachingowych w zakresie rozwoju językowego na emigracji, które pomogą Ci zwiększyć efektywność nauki.

Relacje

Łatwiej nawiążesz relacje z otoczeniem niderlandzkojęzycznym, ponieważ dzięki wiedzy zawartej w tym e-booku w końcu będziesz więcej rozumieć z rozmowy.

Humor

Dzięki mojemu humorystycznemu przekazywaniu wiedzy zmienisz podejście do gramatyki. Bardzo merytorycznie, ale z lekkością. 

Opinie dziewczyn, które przeczytały już e-book:

Sylwia Dresher

Przeczytałam właśnie Twój e-book i moja pierwsza myśl była taka:

„Boże, ile ona  włożyła tu serca. ????????Ile tutaj miłości do języka” ????

No po prostu aż mi zaparło dech w piersiach! Przeczytałam jeszcze raz… i jeszcze raz…

Tak! Zdecydowanie! Treść 20 na 10!!!

Ania Koszewska

Ten e-book połyka się z łatwością jak tabliczkę ulubionej czekolady. 

Ewelina przedstawia w nim zagadnienia gramatyczne merytorycznie, ale z odrobiną dowcipu. Dzięki temu ta dawka wiedzy jest łatwo przyswajalna. Super dodatkiem są ćwiczenia, dzięki którym można sprawdzić, czy przeczytany materiał został dobrze przyswojony przez głowę ;)

Myślę, że po lekturze tego e-booka i pracy z nim moje teksty po niderlandzku będą lepsze.

Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz uczyć się niderlandzkiego, czy już się go uczysz. Polecam ten e-book każdemu, kto potrzebuje uporządkować swoją wiedzę na temat czasowników.

Magdalena Mazurkiewicz

Od kiedy uczę się języka niderlandzkiego, nie wiedziałam, dlaczego czasami nie rozumiem, co mówią do mnie Holendrzy, mimo że znałam każde wypowiadane do mnie słowo – a po przeczytaniu tego e-booka nareszcie zrozumiałam dlaczego. ????

Prócz olśnienia, za które jestem dozgonnie wdzięczna, muszę przyznać, że miałam też świetną zabawę. ???? Wszystkie treści napisane są przystępnie, z poczuciem humoru i w praktycznych sytuacjach. E-book fajnie systematyzuje wiedzę i daje okazję przećwiczyć  ją na ciekawych przykładach. 

To jest materiał, którego mi właśnie brakowało! 

Polecam bardzo!

Zapraszam Cię do wspólnego rejsu językowego!

Poznaj opracowanie, które odmieni Twoje podejście do nauki i ułatwi Ci życie. Przed Tobą nowa wizja nauki języka.

Wskakuj na pokład z  #SzalonaPaka Czasownika i w końcu zacznij mówić gramatycznie! 

Czytaj i wdrażaj!

100% gwarancja satysfakcji przez 30 dni

SATYSFAKCJA
100% 
 

Wierzę i wiem, że opracowanie, które dla Ciebie przygotowałam wraz z zespołem ekspertów, zmieni Twoje spojrzenie na czasowniki w języku niderlandzkim. Dlatego jeżeli pomimo przeczytania e-booka uznasz, że nie dowiedziałaś się niczego nowego lub nie widzisz jego realnej wartości – to możesz się ze mną skontaktować, a ja zwrócę Ci koszty zakupu.  

Poznaj gramatykę w tonie, jakiego jeszcze nie było.

Dołącz do tego szaleństwa, poznaj czasownik i to, co się z nim dzieje w języku niderlandzkim, oraz na jakie randki językowe chodzi. Z kim czasem miewa romanse, a z kim jest w stałych związkach i dlaczego.

Zdobądź wiedzę, dzięki której zmienisz swoje podejście do języka niderlandzkiego.

Cena e-booka:  €47

W podziękowaniu dla mojej społeczności za motywację do stworzenia tego e-booka, przez pierwsze dwie godziny od premiery postanowiłam obniżyć cenę o 20 euro!

00
Dni
:
 
00
Godziny
:
 
00
Minuty
:
 
00
Sekundy

Już po promocji, ale nadal tak samo świetny w regularnej cenie!

Cześć, tu Ewelina!

Twój coach na emigracji

Jestem Ewelina i z zaangażowaniem pomagam kobietom cieszyć się życiem w Holandii i bawić się nauką języka niderlandzkiego. Na co dzień współpracuję z kobietami mieszkającymi na emigracji, łącząc w ich procesie naukę języka niderlandzkiego z rozwojem osobistym.  Dodatkowo w prosty i przyjemny sposób tłumaczę zawiłości gramatyki niderlandzkiej. 

Praca z usystematyzowaniem sobie gramatyki po swojemu stała się nieodłącznym elementem mojej pracy. Dobrze zrobione notatki są jak bagaże pod pokładem – dobrze poukładane robią miejsce na więcej.

Nieustannie wierzę, że każdy ma w sobie wrodzoną chęć do nauki. Przez lata w Holandii zmiany i nauka języków stały się nierozłączną częścią mojego życia. Niejednokrotnie wymagało to ode mnie przeorganizowania notatek, uczenia się nowych umiejętności – dzięki czemu teraz łatwiej przyswajam naukę.

Uwielbiam towarzyszyć kobietom na ich ścieżce rozwoju, a wspierają mnie w tym moje osobiste doświadczenia. Reagowanie na potrzeby moich klientek to mój priorytet. Stąd pojawił się u mnie pomysł na napisanie książki: #SzalonaPaka Czasownika.