Życie jest jak podróż, której końca nie zna nikt. Jeśli jesteś tylko pasażerem, to inni decydują, co zwiedzisz. Jeśli kierowcą, to Ty wybierasz kierunek wycieczki, jaką jest życie.

Są podróże, które dostarczają Ci emocji, wspomnień i nowych znajomości. Dużo zależy od tego skąd wyruszasz i dokąd zmierzasz. Najważniejsze jest jednak to, czy chcesz wyruszyć w SWOJĄ podróż.

Życie powinno być jak ciekawa podróż – dostarczać wrażeń, nieść ze sobą nowe doświadczenia, pozwalać na poznawanie swojej historii, tego kim jesteś i kim chcesz być. Powinno mieć sens.

Wiem, że podróż na emigracji bywa trudna i bardzo wymagająca. Kilka lat temu, tak jak Ty, spakowałam walizki i wybrałam życie w innym kraju. Niezależnie od tego, gdzie rozpoczynasz swoją przygodę, masz wiele możliwości na przeżywanie jej według własnej wizji, kreacji i według własnych wartości.

Jako emigranci podjęliśmy ryzyko zmiany wraz z przekroczeniem granic naszego ojczystego kraju. Te zmiany niosą za sobą szereg konsekwencji, których nie zawsze jesteśmy świadomi. Dlatego życie w nowym miejscu często okazuje się nie być tak kolorowe, jak przypuszczaliśmy.

Swoją pracę wykonuję z ogromnym zaangażowaniem. Chcę być zawsze pewna, że po spotkaniu ze mną wyjdziesz z nową wiedzą, energią do odkrywania życia i z poczuciem, że zrobiłaś dla siebie coś bardzo ważnego.

Zobacz ofertę coachingową

Podejmując współpracę, zawsze biorę pod uwagę 5 istotnych rzeczy:

  • bazowanie na własnych doświadczeniach i rzetelnej wiedzy
  • przekazywanie informacji w prosty sposób
  • odpowiedni dobór metod pracy
  • angażowanie osób w ćwiczenia i zadania
  • jak najszybsze nauczenie Cię korzystania z różnych narzędzi

Dzięki wykorzystaniu różnych metod pracy i współpracy z doświadczonymi terapeutami, staram się dostarczać Ci wsparcie najwyższej jakości.

Dlatego też unikam współpracy, m.in. jeśli:

  • na spotkanie ze mną ktoś Cię „wypchnął”,
  • nie czujesz gotowości na zmiany w Twoim życiu,
  • chcesz pozostać w swojej strefie komfortu np. na kanapie przed TV

Jeśli zależy Ci na dobrej zmianie w życiu, ogromnym wsparciu i zaufanej osobie – napisz do mnie.